Ravēšana bez sāpēm
Ravēšana nav patīkams darbs, jo ar to saistās noberzti ceļgali un sāpes mugurā. Bet SKIL ir radis šai problēmai risinājumu!
Izravējiet tās
SKIL instruments 0700 “Weedbuster” ir elektriska suka nezāļu ravēšanai, kas ātri un efektīvi tiek galā ar cietajām nezālēm, sūnām un nelielajiem augiem, kas zeļ starp bruģakmeņiem. Instrumenta “Weedbuster” teleskopiskais rokturis ļauj darba laikā ieturēt ērtu ķermeņa stāvokli. Tagad Jums vairs nav jāravē nezāles ar rokām. Un vairs nav jālieto indīgie herbicīdi. Bet kā gan darbojas šis instruments?
Izturīga tērauda suka
Jums vienīgi jāieslēdz SKIL instruments 0700 “Weedbuster” un jāļauj tā tērauda sukai darīt savu darbu. Suka rotē ar ātrumu 3000 apgr./min., kas ļauj tai viegli izravēt nezāles. Darba laikā caur pārsegu var precīzi kontrolēt sukas stāvokli, kas ļauj pareizi virzīt instrumentu. Ravēšana vēl nekad nav bijusi tik viegla!
Vieglā uzglabāšana “Easy Storage”

Šī suka nezāļu ravēšanai ir viens no SKIL pilsētas sērijas “Urban Series” praktiskajiem un vietu taupošajiem dārza instrumentiem. SKIL instruments 0700 “Weedbuster” tiek piegādāts kopā ar vieglās uzglabāšanas “Easy Storage” sliedi, kas ļauj to pēc lietošanas piekarināt pie sienas, šādi taupot vērtīgo vietu.