Norādiet sūnām to vietu
SKIL 0701 ir ideals instruments zāliena aerācijai un kultivēšanai
Augsta efektivitāte
Rokas zāliena aeratora vadīšana prasa lielu piepūli, turpretī SKIL aerators 0701 ļauj attīrīt sūnas ātri un ērti. Smagais rokas zāliena aerators bieži vien ir visai grūti manevrējams, turpretī vieglais SKIL instruments “Moss extractor” nodrošina daudz lielāku pārvietošanās brīvību. Ar to var ļoti ērti apstrādāt zālienu ap dārza instrumentiem un puķu dobēm.
Ātra apstrāde: 50 m² 25 minūtēs
Pats instrumenta “Moss extractor” nosaukums norāda, ka tas spēj ātri un efektīvi attīrīt zālienu no sūnām. Bet šī instrumenta augstā ražība ļauj ar to apstrādāt 50 m² zāliena tikai 25 minūtēs.
Izturīgi, lokani asmeņi

SKIL zāliena aerators 0701 ir aprīkots ar izturīgiem, lokaniem griezējasmeņiem. Tie nerūsē un nekļūst neasi. Taču vajadzības gadījumā tie ir viegli nomaināmi. Asmeņiem ir standarta izmērs, tāpēc tie ir plaši pieejami. Pieredze rāda, ka šiem izturīgajiem griezējasmeņiem piemīt daudz priekšrocību, salīdzinājumā ar parastajiem metāla asmeņiem.

Viegla uzglabāšana “Easy Storage”

Šis zāliena aerators ir viens no SKIL pilsētas sērijas “Urban Series” praktiskajiem un vietu taupošajiem dārza instrumentiem. SKIL zāliena aerators 0701 tiek piegādāts kopā ar vieglās uzglabāšanas “Easy Storage” sliedi, kas ļauj to pēc lietošanas piekarināt pie sienas, šādi taupot vērtīgo vietu.