Uh…

Ja vien Jums būtu pilsētas pļāvējs “Urban Mower’. Šeit aplūkojiet, kāpēc tā, vai arī izlasiet par to vairāk.

Optimāla manevrētspēja

SKIL instruments 0711 “Urban Mower” ir zāliena pļāvējs ar unikāliem, pagriežamiem priekšējiem riteņiem, kas tam nodrošina optimālu manevrētspēju. Ne vienmēr ir viegli apstrādāt zālienu ap dažādiem dārza objektiem. Smago dārza instrumentu celšana tagad jau ir pagātne, jo jaunie, vieglie dārza instrumenti ir viegli pārvietojami uzsākot jaunu pļāvumu.

Augsta veiktspēja un regulējams appļaušanas augstums
Energotaupošs ātrgaitas motors ar griešanās ātrumu 9500 apgr./min. nodrošina pietiekoši lielu jaudu, lai darbs tiktu paveikts efektīvi. Jums noteikti sagādās prieku sava jaukā zāliena appļaušana, kas prasīs pavisam neilgu laiku. Izvēlieties piemērotu appļaušanas augstuma iestatījumu – vienu no trim iespējamajiem – kas ļaus panākt izcilu pļāvuma kvalitāti.
Viegla uzglabāšana “Easy Storage”

Šis zāliena pļāvējs ir viens no SKIL pilsētas sērijas “Urban Series” praktiskajiem un vietu taupošajiem dārza instrumentiem. SKIL zāliena pļāvējs 0711 “Urban Mower” ir aprīkots ar atlokāmu balstu, kas ļauj to pēc lietošanas ērti novietot pie sienas.

Izturīgi, lokani asmeņi

Zāliena pļāvējs 0711 “Urban Mower” ir aprīkots ir aprīkots ar izturīgiem, lokaniem griezējasmeņiem. Tie nerūsē un nekļūst neasi. Taču vajadzības gadījumā tie ir viegli nomaināmi. Asmeņiem ir standarta izmērs, tāpēc tie ir plaši pieejami. Pieredze rāda, ka šiem izturīgajiem griezējasmeņiem piemīt daudz priekšrocību, salīdzinājumā ar parastajiem metāla asmeņiem.