Darbosies ilgāk!

Jūs varat lietot revolucionāro SKIL “Hybrid Power” instrumentu 2461 gan kā akumulatora urbjmašīnu, gan arī kopā ar instrumentam pievienotu elektrotīkla kabeli.

Nav jābaidās no akumulatora izlādēšanās
Ja akumulators ir izlādējies, atliek pievienot 6 metrus garo elektrotīkla kabeli un turpināt darbu. Akumulatora uzlādes pakāpes indikators parāda, kad ir pienācis laiks pievienot instrumentam elektrotīkla kabeli.
Pievienojiet un strādājiet
Ja ir pievienots elektrotīkla kabelis, akumulators automātiski uzlādējas laikā, kad nav nospiests instrumenta slēdzis. Tas nozīmē, ka Jūs varat netraucēti turpināt darbu.
Lielākais akumulatora darbības laiks šajā instrument klasē

“Hybrid Power” instrumenta veiktspēju ir pārbaudījis neatkarīgs pārbaužu institūts. Pārbaudes rezultāti parādīja, ka ar pievienotu elektrotīkla vadu Jūs ar instrumentu SKIL 2461 varat ieskrūvēt vismaz par 184% vairāk skrūvju, nekā ar konkurējošo zīmolu instrumentiem. Taču īstenībā šis skaits ir pat lielāks. Vēl citi rezultāti rāda, ka akumulatora papildu uzlādes laikā tam tiek pievadīts vairāk enerģijas, nekā tiek īstenībā patērēts darba laikā. Tas nozīmē, ka īstenībā Jūs varat strādāt vēl daudz ilgāk.

“Tas darbojas manā labā visu cauru dienu!”

Andrew Myers ir mākslinieks, kas veido portretus un citus tēlotājmākslas darbus no skrūvēm. Andrew ir izmēģinājis “Hybrid Power” akumulatora urbjmašīnu un ar tās palīdzību radījis darbu “Es ļauju iet”.