Akumulatora instrumenti

 1. Akumulatora instruments, kas piemērots urbšanai un skrūvēšanai

  Liela akumulatora instrumentu priekšrocība ir pārvietošanās brīvība. Tie ir ļoti praktiski gadījumā, ja tuvumā nav elektrotīkla kontaktligzdas. Tālākajā izklāstā var izlasīt par biežāk lietojamajiem akumulatora instrumentiem.
 2. Akumulatora skrūvgrieži

  Šie instrumenti ir ideāli, ja Jūs vēlaties tieši skrūvgriezi. Akumulatora skrūvgrieži parasti ir nedaudz mazāki un kompaktāki par akumulatora urbjmašīnām, kas padara tos ļoti praktiskus, strādājot šaurās vietās.
 3. Akumulatora triecienskrūvgrieži

  Akumulatora triecienskrūvgrieži ir vislabākā izvēle tad, ja jāveic smagi skrūvēšanas darbi. To lielais ātrums un ievērojamā jauda ļauj pieskrūvēt un atskrūvēt liela izmēra skrūves, bultas un uzgriežņus.
 4. Akumulatora urbjmašīnas

  Akumulatora urbjmašīnas tiek lietotas galvenokārt skrūvēšanai, taču tās ir ideālas arī urbšanai kokā un metālā. Sajūga iestatījumi – kas atbilst cipariem uz pagriežamā gredzena – ļauj ļoti precīzi pieskrūvēt un atskrūvēt skrūves. Lietotājs urbšanas laikā var bloķēt sajūgu.
 5. Akumulatora triecienurbjmašīnas

  Akumulatora urbjmašīnas ar triecienurbšanas funkciju jau ir solis tālāk. Šos instrumentus var lietot arī ķieģeļu un mūra urbšanai. Sajūga iestatījumi – kas atbilst cipariem uz pagriežamā gredzena – ļauj ļoti precīzi pieskrūvēt un atskrūvēt skrūves. Lietotājs urbšanas laikā var bloķēt sajūgu.
 6. Akumulatora perforatori

  Akumulatora perforatoriem ir cita specializācija. Pneimatiskais triecienmehānisms ļauj tās lieliski izmantot urbumu veidošanai betonā. Bet, pielietojot triecienmehānisma apturēšanas funkciju, šos instrumentus var izmantot parastajiem urbšanas darbiem. Pie tam nav vajadzīgs īpašs SDS+ adapteris parastajiem urbjiem.