Multiinstruments

 1. Kāda papildierīce ir lietojama attiecīgajam darbam?

  Pārdošanā ir pieejamas daudzas multiinstrumentu papildierīces, no kurām izplatītākās ir parādītas šeit.
 2. 1) Universālais segmentveida zāģa asmens:

  Šie zāģa asmeņi ir paredzēti koka, plastmasas un dzelzi nesaturošu metālu zāģēšanai. Veicot apzāģēšanu un veidojot gremdzāģējumus, multiinstrumenti ir ideāli zāģēšanai tuvu malām, stūros un citās grūti pieejamās vietās. Tikai daži piemēri: bojāto flīžu saudzējoša noņemšana, grīdas paneļu salāgošana un cauruļu apzāģēšana, lai gan tā pielietošanas iespējas ir gandrīz neierobežotas.
 3. 2) Zāģa asmens gremdzāģēšanai:

  Šie zāģa asmeņi ir pieejami ar dažādiem izmēriem un, līdzīgi, kā universālie zāģa asmeņi ir izmantojami koka, plastmasas un dzelzi nesaturošu metālu apzāģēšanai un gremdzāģēšanai. Taču šo asmeņu forma ir atšķirīga, kas padara tos ideālus dziļu gremdzāģējumu veidošanai. Daži no darbiem, kuriem var izmantot šos asmeņus, ir durvju viru un ventilācijas režģu uzstādīšana, sausā apmetuma griešana, gropju veidošana elektrisko vadu ievilkšanai un cauruļu apzāģēšana. Arī šā asmens pielietošanas iespējas ir gandrīz neierobežotas.
 4. 3) Slīpēšanas pamatne:

  Šī slīpēšanas papildierīce ir ideāli piemērota virsmu slīpēšanai tuvu malām, stūros un citās grūti pieejamās vietās. Izvēloties attiecīgu slīploksni, šo slīpēšanas pamatni var lietot krāsas, koka, ģipša apmetuma un lakas slīpēšanai.
 5. 4) Citi:

  Pārdošanā ir pieejamas arī daudzas citas papildierīces. Piemēram, Bosch piederumu klāsts satur visdažādākās papildierīces, kas ir derīgas gan Bosch multiinstrumentiem, gan arī SKIL multiinstrumentam Multi-Tasker. To lietošanas piemēri ir paklāju materiālu, flīžu līmes un betona palieku noņemšana, kā arī nerūdītu naglu, skavu un nelielu profilu griešana.