Jauninājumi

Firmā SKIL tiek piešķirta liela nozīme izstrādājumu ērtai lietošanai un augstai kvalitātei, kā arī tehniskajiem jauninājumiem. Šie pamatprincipi ļauj radīt izcilus instrumentus, kas izceļas ar savu oriģinālo konstrukciju, augstu tehnoloģijas līmeni un ērtu lietošanu.

Kompakts elektriskais zāliena aeratiors ļauj efektīvi atbrīvoties no sūnām

Zāliena tīrītājs SKIL 0701 ir ideāls instruments, ja zāliens jānokasa vai jāuzirdina, lai atbrīvotu to no sūnām. Zāliena tīrīšana ar rokām ir diezgan smags darbs, taču SKIL elektriskais zāliena tīrītājs ļauj attīrīt sūnas ātri un viegli.

Lasiet vairāk

Efektīva, apkārtējai videi draudzīga nezāļu apgriešana

SKIL instruments 0700 “Weedbuster” ļauj ātri un efektīvi atbrīvoties no nezālēm, sūnām un citiem nelieliem augiem, kas aug starp dārza celiņu flīzēm un pagalma vai piebraucamā ceļa bruģakmeņiem. Jums vairs nevajadzēs ar rokām ravēt nezāles, riskējot iegūt nobrāztus ceļus un sāpošu muguru, vai arī lietot indīgus pesticīdus, kas kaitē apkārtējai videi.

Lasiet vairāk

Strādājiet ilgāk ar SKIL “Hybrid Power” instrumentiem

Pirmajā brīdī SKIL instruments 2461 “Hybrid Power 16 V maks.” (14,4 V) var šķist līdzīgs parastai litija-jonu akumulatora urbjmašīnai, taču šāds iespaids ir maldīgs. Šim instrumentam piemīt visas parastās akumulatora urbjmašīnas funkcijas, taču ar to var strādāt ilgāk, jo šis ir SKIL inovatīvais “Hybrid Power” instruments.

Lasiet vairāk

SKIL ‘Urban Mower’: Izcila manevrētspēja darbam pilsētas dārzos

SKIL zāliena pļāvējs "Urban Mower" ir ideāls zāliena kopšanai pilsētas dārzos. Šis zāliena pļāvējs ir aprīkots ar unikālas konstrukcijas pagriežamiem priekšējiem riteņiem, kas nodrošina optimālu manevrētspēju.

Lasiet vairāk

Universālais zāģis un figūrzāģis vienā instrumentā

SKIL kombinētais zāģis "Combisaw" ir kompakts un viegls instruments, kas ļauj veikt izplatītākos zāģēšanas darbus mājā un ap to. Tajā ir apvienoti divi amatieru instrumenti: universālais zāģis un figūrzāģis.

Lasiet vairāk

Tīrāks darbs, izmantojot SKIL putekļu līmeņa indikatoru

SKIL ar lepnumu prezentē savu jauno izstrādājumu – putekļu līmeņa indikatoru kas ļaus atvieglot Jūsu dzīvi, veicot slīpēšanu. Vislielāko nepatiku parasti izraisa lielais putekļu daudzums, kas izdalās slīpēšanas laikā un ne vienmēr tiek pietiekoši efektīvi aizvadīts no slīpējamās vietas. Taču šis SKIL jauninājums palīdzēs uzturēt darba vietu tīru!

Lasiet vairāk

Pārsteidzoši daudzpusīgs zāģis visiem galvenajiem zāģēšanas darbiem

SKIL ar lepnumu prezentē savu multizāģi SKIL 5330 Multisaw. Tas ir kompakts instruments dažādu materiālu apstrādei, kas radīts visiem amatieru līmeņa zāģēšanas darbiem mājā un tās tuvumā. Ar šo izstrādājumu SKIL iedibina jaunu segmentu jau esošajā izstrādājumu klāstā. Šis ir pirmais SKIL zāģis, kura funkcijas ir tik skaidri fokusētas uz daudzu dažādu materiālu zāģēšanu. Multizāģis 5330 Multisaw ļauj ātri un ar lielu spēku zāģēt gandrīz visu.

Lasiet vairāk

Pastāvīga temperatūras kontrole

Ja rodas instrumenta iekšējas pārkaršanas briesmas, tā galvenais sildelements automātiski izslēdzas. Pie tam darbojas ventilators, ievadot instrumentā aukstu gaisu un dzesējot sildelementu. Pārkaršana var notikt, piemēram, tad, ja nejauši tiek aizsegta instrumenta izvadatvere vai arī tiek izmantota maza diametra samazinošā sprausla.

Lasiet vairāk

Patentēts slīpēšanas rāmis “Equalizer”

Pateicoties lielajam slīplentes kustības ātrumam, lentes slīpmašīnas ir visnoderīgākie instrumenti ātrai materiālu noslīpēšanai. Taču tas nozīmē arī to, ka uz apstrādājamā priekšmeta virsmas var rasties nevēlami skrāpējumi vai pat dziļas rievas. SKIL patentētais rāmis „Equalizer” ļauj to novērst. Tas dod iespēju iegūt izlīdzinātu, nevainojami noslīpētu virsmu pat tad, ja jānoslīpē veca krāsojuma vai lakas slāņi!

Lasiet vairāk

Īstā slīpmašīna ikvienam darbam!

Jūs esat iegādājies slīpmašīnu, kas spēj veikt ikvienu slīpēšanas darbu – tā ir SKIL jaunā multislīpmašīna Fox “Trīs vienā”. Tās ietvaros orbitālā, deltas un ekscentra slīpmašīna ir apvienota vienā parocīgā un vieglā instrumentā!

Lasiet vairāk

SKIL dārza zāģis Lynx ļauj bez pūlēm apzāģēt zarus ar diametru līdz 80 mm

Jaunais dārza zāģis Lynx sniedz iespēju ērti un bez pūlēm piešķirt un uzturēt pareizu formu kokiem un krūmiem. Turpmāk būs iespējams bez fiziskas piepūles apzāģēt zarus ar diametru līdz 80 mm!

Lasiet vairāk

Ar Screw Assist tas veicams ļoti viegli!

Modeļu 2016 (12 V) un 2017 (14,4 V) instrumenti tiek piegādāti kopā ar SKIL unikālo skrūvēšanas papildierīci Screw Assist, kas stingri notur skrūvi ieskrūvēšanai gatavā stāvoklī. Tā ir ideāla skrūvēšanai ar vienu roku – īpaši stūros vai griestu tuvumā.

Lasiet vairāk

Zāģēšana pa taisnu līniju vēl nekad nav bijusi tik viegla | Vadotnes sliede

SKIL zāģēšanas vadotne nodrošina vislabāko iespēju, kā veidot precīzus zāģējumus 90º un 45º leņķī. Tā ļauj iegūt nevainojami taisnus un ārkārtīgi precīzus zāģējumus ar maksimālo novirzi tikai 1 mm uz metru.

Lasiet vairāk

SKIL spiediena kontrole ”Pressure Control“: jo mazāks spiediens, jo labāka slīpēšana

Vai Jūs kādreiz no rīta dzerat svaigu apelsīnu sulu? Vai cenšaties iespiest apelsīnu sulu spiedē pēc iespējas stiprāk, uzskatot, ka tā iegūsit vairāk sulas un izspiešana notiks ātrāk? Patiesībā ir tieši otrādi. Stipri piespiežot apelsīnu, samazinās sulu spiedes dzinēja griešanās ātrums, kā rezultātā tā vairs nespēj pienācīgi darboties. Bet kā slīpēšanas laikā?

Lasiet vairāk