Ātrāki, spēcīgāki un ilgizturīgāki
Vai veicams svarīgs darbs? Akumulatora bezsuku instrumenti ir tieši tas, kas jums vajadzīgs! Šajos instrumentos tiek izmantoti bezuku motori. Tie padara instrumentus ārtākus un jaudīgākus, nekā ir salidzināmie instrumenti ar suku motoriem.Turklāt, šādi intrumenti kalpo 10 reizes ilgāk.
Vēl efektīvāki
Bezsuku motoros nerodas berze, kas nozīmŗ, ka tie darbojas efektīvāk. Instrumenti ar bezsuku motoriem darbojas ievērojami ātrāk un ir daudz jaudīgāki par salīdzināmiem inst6rumentiem ar suku motoriem. Bezsuku motori ir mazāk pakļauti nodilumam; tā ir vēl viena priekšrocība, kas nosaka to lielo ilgizturību
Visu starpību nosaka bezsuku motoes
Lai sniegtu jums priekšstatu, par cik efektīvāki ir SKIL bezsuku instrumenti, mes punktu pa punktam aplūkosim modeļa 3070 bezsuku perforatoru un salīdzināmu suku instrumentu (modelis 3020) Bezsuku modelis 3070 ir par 51% ātrāks, par 33% spēcīgāks un par 10% ilgizturīgāks.
Viens instruments. Viens uzdevums. Viens akumulators.
SKIL pievieno aizvien vairāk bezsuku instrumentu gan savam jaudas instrumentu, gan arī dārza insrumentu klāstam. Visos tajos tiek pielietota viena un tā pati akumulatoru sistēma “Energy Platform”, kurā tiek izmantota mūsu unikālā siltuma kontroles tehnoloģija Keep Cool™.
Instrumenti, kuriem var uzticēties
Mēs tā uzticamies mūsu bezsuju instrumentu augstajai kvalitātei, ka tie tiek izlaisti ar piecus gadus ilgu garantiju. Pie tam šos instru,mentos izmantojamajiem Keep Cool™ akumulatoriem tiek noteikta trijus gadus ilga arantija.