Augsta veiktspēja. Kompakta uzglabāšana.
SKIL 20V dārza instrumenti ir funkcionālāki, augstražīgāki un jaudīgāki, nekā jebkad agrāk. Dārza darbi vēl nekad nav bijuši veicami tik viegli. Turklāt šie instrumenti ir uzbūvēti tā, lai uzglabāšanas laikā aizņemtu minimālu vietu. Mēs ražojam instrumentus, kas ļauj veikt jebkurus dārza darbus.
Ikviens instruments. Ikviens darbs. Viens akumulators.
Iepazīstieties ar SKIL Energy Platform! Tagad jums būs nepieciešams tikai viens akumulators, kas derēs visiem universālās Energy Platform sērijas instrumentiem. Šajā jaudīgajā akumulatorā tiek izmantota Keep Cool™ tehnoloģija, kas ļauj novērst akumulatora pārkaršanu, palielināt tā darbības laiku par 25% un divkāršot kalpošanas laiku.
Uzglabāšana, taupot vietu
SKIL mazie dārza instrumenti tiek piegādāti kopā ar parocīgo Easy Storage (vieglās uzglabāšanas) āķi, kas ļauj tos ērti piekarināt pie sienas. Turklāt šie instrumenti ir uzbūvēti tā, lai uzglabāšanas laikā aizņemtu minimālu vietu. Tāpēc noliktava netiek pārblīvēta!
SKIL bezsuku akumulatora zāliena pļāvējs
Šajā jaudīgajā SKIL zāliena pļāvējā 0140 tiek izmantota visjaunākā tehnoloģija: Tas ir elektromotors bez ogles sukām, kas ir jaudīgāks, nekā agrāk lietotie motori, un spēj kalpot pat desmit reizes ilgāk par tiem. Iebūvēta SKIL zāliena vadotne atvieglo appļaušanu zāliena malās un gar sienām. Bet uz pļāvēja centrālā roktura jūs varat viegli iestatīt vēlamo zāliena appļaušanas augstumu.
SKIL akumulatora zāles trimeri
SKIL zāles trimeri 0230 (ar 25 cm asmeni) un 0240 (ar 30 cm asmeni) izceļas ar nesātīgu apetīti. Trimera galvu var iestatīt dažādos stāvokļos. Šie ir ļoti praktiski instrumenti, ja nākas strādāt grūti pieejamās vietās.
SKIL akumulatora dzīvžoga šķēres
Ja jums liekas, ka dzīvžogu un krūmu apgriešana aizņem pārāk daudz laika, jums jāpameģina SKIL dzīvžoga šķēres 0430. To jaudīgie, ar dimantu asinātie asmeņi viegli griež zarus ar diametru līdz 20 mm, tā kā jūs varēsit strādāt bez pārtraukuma, nezaudējot tempu. 55 cm garā asmeņu vadotne dod iespēju vienā paņēmienā apgriezt lielas dzīvžoga virsmas. Tas ļaus jums viegli izbrīvēt laiku citiem darbiem.
SKIL bezsuku akumulatora lapu pūtējs
SKIL lapu pūtējs 0330 ļaus pavisam ātri atbrīvot virsmas no sausām un mitrām lapām. Liela diametra caurule un aksiāli izvietots ventilators veido spēcīgu gaisa plūsmu, kuras ātrums ir 160 km/st. Šis ir ideals instruments liela izmēra virsmu apstrādei. Regulatora pirkstrats un samazinošā sprausla dod iespēju viegli regulēt gaisa plūsmu, strādājot grūti pieejamās vietās.