Augsta veiktspēja. Kompakta uzglabāšana.
SKIL 20V dārza instrumenti ir funkcionālāki, augstražīgāki un jaudīgāki, nekā jebkad agrāk. Dārza darbi vēl nekad nav bijuši veicami tik viegli. Turklāt šie instrumenti ir uzbūvēti tā, lai uzglabāšanas laikā aizņemtu minimālu vietu. Mēs ražojam instrumentus, kas ļauj veikt jebkurus dārza darbus.
Ikviens instruments. Ikviens darbs. Viens akumulators.
Iepazīstieties ar SKIL Energy Platform! Tagad jums būs nepieciešams tikai viens akumulators, kas derēs visiem universālās Energy Platform sērijas instrumentiem. Šajā jaudīgajā akumulatorā tiek izmantota Keep Cool™ tehnoloģija, kas ļauj novērst akumulatora pārkaršanu, palielināt tā darbības laiku par 25% un divkāršot kalpošanas laiku.
Uzglabāšana, taupot vietu
SKIL mazie dārza instrumenti tiek piegādāti kopā ar parocīgo Easy Storage (vieglās uzglabāšanas) āķi, kas ļauj tos ērti piekarināt pie sienas. Turklāt šie instrumenti ir uzbūvēti tā, lai uzglabāšanas laikā aizņemtu minimālu vietu. Tāpēc noliktava netiek pārblīvēta!
SKIL bezsuku akumulatora zāliena pļāvēji
SKIL jaudīgie zāliena pļāvējus 0130 un 0140 darbina bezsuku elektromotori, padarot tos jaudīģākus, ātrākus un ilgizturīgākus, nekā jebkad agrāk. Iebūvētā zāles vadotne “Grass guide” atvieglo appļaušanu gar zāliena malām un žogiem, bet labi pārdomātā ergomomika ļauj samazināt roku un muguras spriedzi.
SKIL akumulatora zāles trimeri
SKIL jaudīgie akumulatora zāles trimeri 0230 (25 cm), 0240 (30 cm) un 0250 (33 cm) ir aprīkoti ar dažādiem noderīgiem jauninājumiem, piemēram, ar funkciju “Twist Load”, kas nodrošina griezējauklas ietīšanu, pilnībā neizjaucot spoil., un tie ir pietiekoši jaudīgi, lai appļautu lielas zāles platības.
SKIL akumulatora dzīvžoga šķēres
Pateicoties SKIL dzīvžoga šaķērēm, dzīvžogu apgriešana un krūmu atzarošana vēl nekad nav bijusi tik vienkārša,. Ar dimantu slīpēti oglekļa tērauda asmeņi ļauj viegli griežt zarus ar diametru līdz 20 mm. Ar asmeni, kas nav mazāks par 55 cm (modelis 0430) vai 50 cm (modelis 0429), var vienā paņēmienā āpstrādāt lielas dzīvžoga platības. šādi izbrīvējot laiku citiem darbiem.
SKIL bezsuku akumulatora lapu pūtējs
SKIL lapu pūtējs 0330 ļaus pavisam ātri atbrīvot virsmas no sausām un mitrām lapām. Liela diametra caurule un aksiāli izvietots ventilators veido spēcīgu gaisa plūsmu, kuras ātrums ir 160 km/st. Šis ir ideals instruments liela izmēra virsmu apstrādei. Regulatora pirkstrats un samazinošā sprausla dod iespēju viegli regulēt gaisa plūsmu, strādājot grūti pieejamās vietās.
Viskompaktākais akumulatora ķēses zāģis savā instrument klasē
Izbaudiet modeļa 0534 ķēdes zāģa bezvadu spēku! Lietojot ķēdes zāģi kopā ar 5,0 Ah akumulatoru, tas ļauj veidot līdz pat 70 zāģējumiem. Zāģa Kompaktie izmēri ļauj zāģēt ātri un efektīvi. Zāģa ķēdi ir ātri nomaināma, nelietojot palīgrīkus.