Karstie jaunumi…
Gan lodējot, gan vaskojot slēpes, gan arī, noņemot krāsu, jūs varat būt pārliecināts, ka ar savu jauno elektroniski regulējamo karstā gaisa pistoli tiks gūti optimāli rezultāti.
Vienmēr viss tiek kontrolēts
Elektroniskais regulators novērš mūsu karstā gaisa pistoļu pārkāršanu, nepārtraukti kontrolējot instrumenta temperatūras līmeni. Tas ļaus jums lietot maza diametra sprauslas, veicot dažādus lodēšanas, atlodēšanas un metināšanas darbus.
Iestatiet vēlamo vērtību
SKIL karstā gaisa pistoles ļauj izvēlēties temperatūru robežās no 50 līdz 650°C un dažādas gaisa plūsmas vērtības robežās līdz 500 l/min. SKIL modeļa 8040 instruments ir apgādāts pat ar parocīgu LCD displeju, kas ļaus jums precīzi iestatīt darbam vēlamo temperatūras un gaisa plūsmas vērtību.
Pārāk karsta, lai pieskartos…
Mūsu karstā gaisa pistolēm ir unikāla sprauslu izņemšanas funkcija, kas dod iespēju droši un momentāni izņemt sprauslu, īpaši tad, ja sprausla ir pārāk karsta, lai to ātri nomainītu, pārejot uz citu pielietojuma veidu.
Plaši pieejami piederumi
SKIL karstā gaisa pistoles ir saderīgas ar biežāk lietojamajām, pārdošanā plaši pieejamajām karstā gaisa pistoļu sprauslām, tāpēc jūs vienmēr varēsit atrast savam darbam piemērotu sprauslu.