Iepazīsti…
Iepazīsti…
Izcilo SKIL lāzeru un tālmēru klāsts ar daudzām inovatīvām un inteliģentām funkcijām. Lasiet vairāk zemāk vai arī ejiet tieši uz visiem mūsu instrumentiem.
Labs, labāks, zaļš
Labs, labāks, zaļš
Cilvēka acs ir stipri jūtīga pret gaismu. Tāpēc dažas krāsas ir vieglāk izšķiramas, nekā citas. Kā Jūs droši vien varat iedomāties, zaļā ir viena no šādām krāsām. Zaļā krāsa cilvēka acij ir daudz labāk saredzama, nekā sarkanā krāsa. Tāpēc , ka zaļie lāzera stari spēj aizkļ līdz 30 metrus tālu, Jums tiek nodrošināta izcila redzamība.
Ērtais litija-jonu akumulators ir uzlādējams dažādos veidos
Ērtais litija-jonu akumulators ir uzlādējams dažādos veidos
Visos krustlīniju lāzeros ir iebūvēts litija-jonu akumulators, ko var viegli uzlādēt caur iebūvēto mikro USB uzlādes portu. Jūsu ērtībai kalpo akumulatora uzlādes pakāpes indikators, kas skaidri parāda, cik enerģijas vēl ir atlicis akumulatorā, Un tālāk ir vēl vairāk…
Inovatīvi lāzera mērinstrumenti
Inovatīvi lāzera mērinstrumenti
SKIL lāzera tālmēriem piemīt liels darbības tālums, kas ir līdz 30 metriem, un tie ir ideāli precīzai un ātrai attāluma un laukuma mērīšanai. Visi šie instrumenti var darboties dažādos režīmos. Mērinstruments SKIL 1929, kurā ir iebūvēts mērritenis, ļauj mērīt attālum bez mērķa izgaismošanas, kā arī uz nelīdzenām un liektām virsmām.
Palīdzība nelielu izlīdzināšanas darbu laikā
Palīdzība nelielu izlīdzināšanas darbu laikā
SKIL 1900 digitālais līnijas lāzera līmeņrādis ir mazs, bet nozīmīgs instruments rīks mājamatniecības darbu laikā, piemēram, piekarinot sienām attēlus, uzstādot grāmatu plauktus vai flīzējot grīdas. Šis rīks projicē lāzera līniju jebkurā vēlamajā leņķī un kalpo arī kā ļoti precīzs digitālais līmeņrādis. Ar piegādātajiem piederumiem SKIL 1900 iespējams izmantot dažādās situācijās.