Jebkurš instruments. Jebkurš uzdevums. Viens akumulators.

Mūsu nozarē vadošā akumulatoru sistēma PWRCORE ir apvienota ar viedām inovācijām, lai nodrošinātu optimālu jaudu katram darbam. Lai sasniegtu maksimālu elastību, katrs mūsu uzlaboto akumulatoru un ātrdarbīgo lādētāju klāsts ir 100 % saderīgs ar visiem SKIL elektriskajiem un dārza instrumentiem.

Atklājiet PWRCORE izstrādājumus

ActivCell™: inteliģenta jaudas pārvaldība

Katram uzlabotajam SKIL akumulatoram ir nodrošināta patentēta ActivCell™ tehnoloģija. Inteliģentā jaudas pārvaldības sistēma pastāvīgi uzrauga akumulatora spriegumu, temperatūru un strāvu, nodrošinot optimālu aizsardzību un maksimāli palielinot sniegumu.

KeepCool™: patentēta dzesēšanas tehnoloģija

Mūsu modernā KeepCool™ tehnoloģija pagarina izpildlaiku līdz 25 % un divkāršo akumulatora kalpošanas laiku. Atsevišķi akumulatoru elementi ir integrēti mūsu inovatīvajā siltuma absorbcijas tehnoloģijā, lai tiem ilgāk nodrošinātu optimālu temperatūru, novērstu pārkaršanu un uzlabotu sniegumu.

Patentēts akumulatora līmeņa indikators: visur viedās funkcijas

SKIL instrumenti ir izstrādāti, balstoties uz 100 gadus ilgu pieredzi, un katram no tiem ir novatoriskas iezīmes, kas palīdz labi paveikt darbu. Mūsu akumulatora līmeņa indikators ērti parāda akumulatora uzlādes līmeni, dodot papildu brīdinājumu, kad pienācis laiks ātrai uzlādei.

Progresīvi instrumenti, kuriem var uzticēties

Mēs esam tik pārliecināti par saviem augsta snieguma izstrādājumiem, ka katram nozarē vadošajam SKIL elektroinstrumentam un uzlabotajam KeepCool™ akumulatoram pēc standarta nodrošinām 3 gadu garantiju. Motoriem bez slotiņām ir 5 gadu garantija.

Energy Platform (EP) = PWRCORE 20

2022. gadā Energy Platform (EP) tika pārdēvēta par PWRCORE 20. Nekā citādi platforma nav mainījusies. Tieši tāpēc varat izmantot EP akumulatoru PWRCORE 20 produktos un PWRCORE 20 akumulatoru EP produktos.