SKIL demonstrē…
SKIL demonstrē…
Pašreizējais urbjmašīnu, zāģu, slīpmašīnu un citu elektroinstrumentu sortiments ir papildināts ar daudziem inovatīviem akumulatora un elektrotīkla instrumentiem.
Vairāk, nekā instrumenti
Vairāk, nekā instrumenti

SKIL paceļ mājamatniecību nākošajā līmenī, piedāvājot jaunu instrumentu sortimentu un pārveidotu logotipu. Jaunais, sarkanais instrumentu sortiments fokusējas uz to, lai ļautu to lietotājam ātri veikt ikdienas darbus. SKIL turpina sniegt Jums papildu atbalstu, piedāvājot plašu klāstu dažādu padomu un ieteikumu, kas lieti noderēs, veicot dažādus mājamatnieku darbus.

#SKILhelps

Ikviens instruments. \ikviens uzdevums. Tikai viens akumulators.

20V Max Energy Platform – universālā akumulatoru sistēma – ir mūsu piedāvājumu portfeļa sirds. Akumulatoru bloki ir izgatavoti tā, lai spētu darbināt visus Energy Platform instrumentus, kas tiek piegādāti ar akumulatoriem un bez tiem. Tas piešķir sistēmai daudzpusību un ļauj pievienot Jūsu instrumentu parkam daudzus instrumentus, kas spēj darboties no Jūsu rīcībā jau esošā akumulatora un uzlādes ierīces.

Keep Cool™: līdz šim izcilākā mūsu inovācija
Keep Cool™: līdz šim izcilākā mūsu inovācija
Jaunajos Energy Platform akumulatora instrumentos tiek pielietota Keep Cool™ akumulatoru tehnoloģija, kas ļauj palielināt darbības laiku līdz pat par 25% un divkāršot akumulatora kalpošanas laiku. Patentēta siltuma absorbēšanas tehnoloģija pasargā akumulatorus no pārkaršanas, uzlabojot to veiktspēju.
ActivCell™: inteliģenta jaudas pārvaldība
ActivCell™: inteliģenta jaudas pārvaldība
Visos akumulatoros tiek pielietota tehnoloģija ActivCell™, kas dod iespēju efektīvāk izmantot jaudu. Mūsu patentētā tehnoloģija optimizē jaudas izmantošanu, novēršot pārkaršanu un maksimizējot akumulatora veiktspēju.
Inovācijas
Inovācijas

SKIL iestājas par ērtumu, inovācijām un kvalitāti. Šie ir svarīgākie apzīmējumi mūsu izcilajiem instrumentiem, kas iezīmē visaugstākos standartus konstrukcijas, tehnoloģijas un lietošanas ērtību ziņā. Mūsu jaunā sortimenta instrumentos tiek pielietots liels patentētu inovāciju skaits skaits. Starp tiem ir bezfiltra slīpmašīnas ar X-Flow putekļu savākšanas sistēmu, kā arī figūrzāģi ar 180° LED gaismas avotu. Vairāk, nekā instrumenti. SKIL atvieglo dzīvi.

Instrumentiem, kuriem Jūs varat uzticēties
Instrumentiem, kuriem Jūs varat uzticēties

Visi SKIL instrumenti un Keep Cool™ akumulatori tiek piegādāti ar standarta 3 gadu garantiju. Bezsuku instrumenti tiek piegādāti ar 5 gadu garantiju.

Nav vajadzīga reģistrācija.
Nav jādalās ar personīgajiem datiem.
Viss notiek bez vilcināšanās.