SKIL Universālā zāģa un figūrzāģa apvienojums 4600

Universālais zāģis un figūrzāģis vienā instrumentā
SKIL kombinētais zāģis "Combisaw" ir kompakts un viegls instruments, kas ļauj veikt izplatītākos zāģēšanas darbus mājā un ap to. Tajā ir apvienoti divi amatieru instrumenti: universālais zāģis un figūrzāģis. Tikai atbrīvojiet fiksatoru un pārvietojiet rokturi universālajam zāģim vai figūrzāģim atbilstošā stāvoklī. Unikāls asmeņu turētājs ļauj iestiprināt gan universālā zāģa asmeņus, gan arī figūrzāģa asmeņus, no kuriem abi ir plaši pieejami tirdzniecībā. Cita noderīga funkcija ir plats slēdža taustiņš ar fiksēšanas iespēju ieslēgtā stāvoklī, kas darba laikā nodrošina papildu ērtības. Trīs metrus garais elektrokabelis darba laikā nodrošina vajadzīgo pārvietošanās brīvību. Lietojot SKIL kombinēto zāģi "Combisaw", visiem zāģēšanas darbiem var izmantot vienu un pašu instrumentu – neatkarīgi no tā, vai jāveic rupja zāģēšana vai izzāģēšana ar lielu precizitāti!

Izcila daudzpusība
Divu izplatītu amatieru zāģēšanas instrumentu apvienojums sniedz lietotājam kopēju risinājumu dažādu zāģēšanas darbu veikšanai mājā un ap to. SKIL kombinētais zāģis 4600 "Combisaw" ir piemērots instruments visiem zāģēšanas darbiem, neatkarīgi no tā, vai jāzāģē zari, caurules, sijas vai lamināta grīdas materiāls.

Augsta veiktspēja
Kombinētais zāģis "Combisaw" ir aprīkots ar jaudīgu 400 W dzinēju, bet tā asmens gājiena garums sasniedz 18 mm, kas padara to par ideālu instrumentu ātrai zāģēšanai. Bet, pateicoties lielajam asmens gājiena garumam, kas var sasniegt 80 mm kokā, kombinētais zāģis "Combisaw" ļauj viegli veikt visus izplatītākos amatieru līmeņa zāģēšanas darbus.

Parocīgas īpašības sniedz papildu darba komfortu
Kombinētā zāģa "Combisaw" nelielais svars, kompaktie izmēri un vadības iespēja ar vienu roku ļauj ar to ārkārtīgi viegli rīkoties, darba laikā nodrošinot lielu pārvietošanās brīvību. Platais slēdža taustiņš ar fiksēšanas iespēju ieslēgtā stāvoklī ļauj ērti strādāt, bet iebūvēta putekļu aizpūšanas ierīce nodrošina labu apstrādes vietas pārskatāmību. Lai dotu iespēju nekavējoties uzsākt darbu, SKIL kombinētais zāģis 4600 "Combisaw" tiek piegādāts kopā ar trim universāliem zāģa asmeņiem, kas ir piemēroti koka zāģēšanai, izzāģēšanai un atzarošanai.