Instrumentiem, kuriem Jūs varat uzticēties
Firmā SKIL augsta kvalitāte ir pašsaprotama. Šī iemesla dēļ mēs vienmēr piešķiram standarta garantiju visiem saviem izstrādājumiem – gan elektroinstrumentiem, gan arī mērinstrumentiem.
Bezkompromisa garantija

Ja jūsu SKIL instruments nedarbojas pareizi, mēs darīsim visu iespējamo, lai tas iespējami ātri tiktu izremontēts vai nomainīts. Mūsu bezkompromisa garantija nozīmē sekojošo:

  • Nav vajadzīgs reģistrēties
  • Nav vajadzīgs darīt zināmus personīgos datus
  • Un bez jebkādām ķibelēm
5 gadu garantija bezsuku instrumentiem

Mūsu bezsuku instrumenti ir jaudīgāki un efektīvāki, nekā salīdzināmi instrumenti, ko darbina suku motors. Tie mazāk dilst, jo motorā neveidojas berze. Mēs uzticamies savu bezsuku instrumentu augstajai kvalitātei, un tāpēc piešķiram tiem standarta 5 gadu garantiju (1 gada garantija profesionāli vai citā līdzīgā veidā lietotiem instrumentiem).

Standarta 3 gadu garantija SKIL instrumentiem
Gūstiet prieku no standarta 3 gadu garantijas (1 gada garantija profesionāli vai citā līdzīgā veidā lietotiem instrumentiem). Tas nozīmē, ka garantijas laikā mēs bez maksas remontēsim vai nomainīsim jūsu instrumentu gadījumā, ja kļūmes cēlonis izrādīsies ražošanas procesa nepilnība vai materiāla defekts.
Garantija akumulatoriem
Mēs piešķiram standarta 6 mēnešu garantiju mūsu akumulatoriem. Tā pieaug līdz 2 gadiem mūsu ActivCell™ akumulatoriem un līdz pilniem 3 gadiem Keep Cool™ akumulatoriem. Profesionāli un citā līdzīgā veidā lietotajiem akumulatoriem tiek piešķirta 6 mēnešu garantija.