Strādājiet ilgāk ar SKIL “Hybrid Power” instrumentiem

Strādājiet ilgāk ar SKIL “Hybrid Power” instrumentiem
Pirmajā brīdī SKIL instruments 2461 “Hybrid Power 16 V maks.” (14,4 V) var šķist līdzīgs parastai litija-jonu akumulatora urbjmašīnai, taču šāds iespaids ir maldīgs. Šim instrumentam piemīt visas parastās akumulatora urbjmašīnas funkcijas, taču ar to var strādāt ilgāk, jo šis ir SKIL inovatīvais “Hybrid Power” instruments. Akumulatora uzlādes pakāpes indikators norāda, kad instrumentam jāpievieno kabelis. Akumulators automātiski uzlādējas laikā, kad instrumentam ir pievienots kabelis un nav nospiests slēdzis.

“Hybrid Power” ļauj turpināt darbu
Kā tad īsti darbojas inovatīvie “Hybrid Power” instrumenti? Akumulatora uzlāde notiek ik sekundi, kad nav nospiests instrumenta slēdzis. Kā zināms, neviens darbs netiek veikts bez pārtraukumiem. Darba gaitā pastāvīgi veidojas pauzes,piemēram, brīžos, kad uz skrūvējamā priekšmeta virsmas tiek novietota nākošā skrūve. Darba pārtraukumi veidojas arī laikā, kad tiek sagatavota pieskrūvēšanai nākošā priekšmeta daļa vai instrumentā tiek nomainīti skrūvgrieža uzgaļi. Šo paužu laikā tad arī notiek akumulatora uzlāde, kas nozīmē, ka Jūs varēsit strādāt krietni ilgāk.

Vai aizmirsāt uzlādēt akumulatoru?
Iedomājieties, ka pirms zināma laika esat novietojis savu akumulatora urbjmašīnu uzglabāšanai, aizmirstot pilnīgi uzlādēt tās akumulatoru. Tas nozīmē, ka Jums būs jāķeras pie sava jaunā amatieru projekta ar pustukšu akumulatoru, kura enerģijas nepietiks, lai pabeigtu darbu. Vai iedomājieties? Par laimi, Jūs tagad varat strādāt ilgāk, lietojot SKIL “Hybrid Power” instrumentus. 6 metrus garais kabelis nodrošina pietiekoši lielu pārvietošanās brīvību. Bet parocīgā noturspole ļauj ērti uztīt un uzglabāt kabeli.

Parocīgas īpašības sniedz papildu darba komfortu
Šī akumulatora urbjmašīna ir apgādāta ar jaudīgu akkumulatoru, kura ietilpība ir 1,5 Ah. VariTorque sajūgs ar 17+1 iestatījumiem nodrošina precīzu skrūvju ieskrūvēšanu atbilstoši 17 griezes momenta iestatījumiem, bet papildu iestatījums ir paredzēts urbšanai. Pateicoties ātruma regulēšanas funkcijai un elektroniskajai bremzei, lietotājam darba laikā tiek nodrošināta pilna kontrole pār instrumentu. Instrumentam piemīt arī citas parocīgas īpašības, kas nodrošina tam īpaši ērtu lietošanu, piemēram, drošā litija-jonu tehnoloģija un 10 mm bezatslēgas urbjpatrona, kas ļauj ātri un viegli nomainīt piederumus. Laba apstrādes vietas pārskatāmība, ko nodrošina apgaismojošā mirdzdiode.