Kad dārza kopšana sagādā prieku

SKIL pilsētas sērijas “Urban Series” dārza instrumenti ļauj kopt dārzu ar prieku un pēc lietošanas ir uzglabājami gandrīz ikvienā vietā.

Pilsētas sērija “Urban Series”
Pilsētās telpa ir deficīta prece, un šis telpas deficīts arvien pieaug. Dārzi pilsētās kļūst arvien mazāki un arvien biežāk aizņem jumtus vai balkonus. Tas nozīmē, ka vietas dārza inventāra uzglabāšanai kļūst arvien mazāk. Lētie pilsētas sērijas “Urban Series” dārza instrumenti ir īpaši paredzēti lietošanai šādos apstākļos.
Vietu taupoša uzbūve
Šie parocīgie instrumenti ir viegli lietojami, un uzglabājami atbilstoši SKIL unikālajai vieglās uzglabāšanas koncepcijai “Easy Storage”. Tie ir novietojami uzglabāšanai viegli, kā rotaļājoties, jo ir konstruēti tā, lai aizņemtu minimālu vietu. Līdz ar to, tos ir daudz vieglāk kārtīgi uzglabāt garāžā, nojumē vai skapī.
Viegla uzglabāšana
Mazie dārza instrumenti tiek piegādāti kopā ar parocīgu vieglās uzglabāšanas “Easy Storage” āķi piekarināšanai pie sienas. Šos āķus var savienot kopā, dodot iespēju novietot instrumentus cieši blakus. Lielie dārza instrumenti ir aprīkoti ar saviem, īpašiem piederumiem. Piemēram, zāliena pļāvēji tiek piegādāti kopā ar stabilizatoru, kas ļauj tos novietot vertikālā stāvoklī pie sienas.
Viegla lietošana, viegla uzglabāšana

Kā jau tika minēts, SKIL pilsētas sērijas “Urban Series” dārza instrumenti ir ļoti parocīgi, kas ļauj Jūsu dārzu uzturēt labā stāvoklī. Augstspiediena mazgātāji, zāliena pļāvēji, dārza pūtēji un dzīvžoga šķēres – šeit var uzzināt, kas no tiem vēl ir nepieciešams Jūsu SKIL elektrisko dārza instrumentu klāsta papildināšanai.